VARIOCAGE - cestujme bezpečně!

Bezpečnostní klece a mříže do aut jsou produkty švédské společností MiM construction AB. Tato společnost se zabývá vývojem a výrobou bezpečnostních prvků do aut již od roku 1986. Pracují s bezpečností nejen pro řidiče, ale pro celou posádku automobilu a proto musí být výrobky na velmi vysoké úrovni kvality. Kvalita je zde na prvním místě, ať už se jedná o vývoj či výrobu.

V současné době jsou produkty společnosti MIM certifikované a natolik bezpečné, že poskytují bezpečnostní příslušenství pro mnohé z předních světových výrobců automobilů.

Běžně prodávané klece mohou být při dopravní nehodě pro život Vašeho mazlíčka nebo i váš mnohem nebezpečnější, než kdyby jste cestovali bez ní. Proto vybírejte s rozvahou, v tomto případě se kvalita rozhodně vyplatí!

Takto by se klec chovat neměla!

Klece Variocage

Produkty spolčnosti MiM construction AB jsou bezpečnostní a stylingové produkty určené převážně pro evropský a americký trh. Splňují tedy přísná kritéria a jejich vývoj i výroba má základnu ve Švédsku.

CRASH-TESTY

Klece Variocage jsou podrobené bariérové zkoušce (crashtestu) v nezávislém testovacím centru ve Švédsku na SP Technical Research Institute (SPCT). Tyto testy ukazují, zda jsou klece dostatečně robustní a odolné, aby při kolizi absorbovaly náraz bez prolomení či otevření a nedošlo tak k následnému poranění zvířat nebo osob ve vozidle. Klece Variocage splňují oba tyto požadavky.

Tyto výrobky se vyrábí tak, aby jejich kvalita odpovídala potřebám a očekáváním náročných zákazníku.

Která klec se mi nejlépe vejde do automobilu?

KONFIGURÁTOR

Výška 780 mm
Šířka 1060 mm
Hloubka 820-1060 mm
Hmotnost 39,5 kg

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

související zboží